Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu za nami

8 czerwca br. na stadionie "Syrena" w Żarach został rozegrany finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Żary pomiędzy drużynami WKS Łaz (grający w klasie B) i Delta I Sieniawa Żarska (zespół A-klasowy, który awansował do klasy okręgowej).

Finalistów powitali: Robert Skowron, prezes LZPN, Wiesław Zaleszczak, przewodniczący Podokręgu Żary, Radosław Pogorzelec, wiceprzewodniczący LZPN, oraz Mirosław Kędziora.

Faworytem spotkania była drużyna Delty i to ona zdobyła puchar, wygrywając 9:1 (3:1). Bramki dla Delty zdobyli: Bartłomiej Pruchniak - 4, Kornel Szymański - 2, Robert Jurec, Rafał Foszcz i Patryk Erazmus.

Honorowego gola dla WKS zdobył Norbert Szczepaniak.

Spotkanie poprowadziła trójka sędziowska: Dawid Kuźmiak (główny), Mariusz Niedzielan i Mieczysław Witkowski.