V Turniej o Puchar Prezesa LZPN

30 czerwca w Skąpem reprezentacje wszystkich Podokręgów walczyły w V Turnieju o Puchar Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy.

Podokręg Żary reprezentowała drużyna w składzie: Dariusz Kaźmierczak, Jacek Kaźmierczak, Waldemar Kloc, Jacek Maślak-Jurkowski, Sebastian Michalczuk, Marek Sitarek, Stanisław Słobodzian, Marek Szymczak, Janina Wilga i Wiesław Zaleszczak.

Przez dwa pierwsze mecze wszystko nam wychodziło. Niestety od meczu z drużyną Podokręgu Świebodzin to przeciwnicy częściej trafiali do naszej bramki. Przewagi w polu nie potrafiliśmy zamienić na przewagę bramkową. W meczu o trzecie miejsce przegraliśmy z drużyną Podokręgu Nowa Sól w rzutach karnych.

Puchar Prezesa Lubuskiego ZPN trafił w tym roku w ręce drużyny Podokręgu Świebodzin.

Wartością dodaną turnieju była dobra zabawa i integracja działaczy lubuskiego środowiska piłkarskiego.

Wyniki turnieju:

GRUPA A: