Turniej Oldboy 50+ w Pietrzykowie

W sobotę, 19 listopada, w Starym Folwarku w Pietrzykowie odbył się kolejny turniej piłki nożnej w kategorii oldboy. Z racji zbliżającego się Mundialu mecze turniejowe rozegrano pod hasłem „Mistrzostwa Świata Oldboy 50+”. Organizatorami turnieju byli: Lubuski Związek Piłki Nożnej, Oldboys Żary i Podokręg Żary.

Otwarcie turnieju było okazją do uhonorowania zasłużonych zawodników. Odznaki honorowe LZPN i PZPN wręczył Robert Skowron, prezes LZPN.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn: BSG Glück auf Janschwalde, Gwiazdy Piłki Nożnej, Kotar Zielona Góra, Oldboy Przewóz, Oldboys Żagań i Oldboys Żary Bobry Nowogród Bobrzański.

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym.

Końcowa klasyfikacja turnieju (wyniki drużyny Gwiazd Piłki Nożnej nie były wliczane do ogólnej klasyfikacji):

I miejsce – Kotar Zielona Góra

II miejsce – Oldboys Żary Bobry Nowogród Bobrzański

III miejsce – Oldboys Żagań

IV miejsce – Oldboy Przewóz

V miejsce – BSG Glück auf Janschwalde

Najlepszy zawodnik turnieju – Sławomir Jarczyk (Gwiazdy Piłki Nożnej)

Najlepszy strzelec – Waldemar Dolnicki (Kotar Zielona Góra)

Najlepszy bramkarz – Dariusz Mielniczek (Oldboy Przewóz)