Prezes LZPN, Robert Skowron, odwiedza kluby w Podokręgu Żary

Zgodnie z obietnicą, Robert Skowron spotyka się z działaczami i zawodnikami lubuskich klubów. W rundzie jesiennej Prezes LZPN miał okazję obejrzeć październikowe mecze w klasie B: Nysa Trzebiel – KS Lipna, Sparta Grabik – Promień II Żary oraz Iskra Jabłoniec – Huragan Lubomyśl.

Wizyta Roberta Skowrona zawsze jest okazją nie tylko do kurtuazyjnych gestów, ale także doskonałą okazją do pokazania efektów pracy w klubach oraz przekazania pytań i problemów, które nurtują działaczy piłkarskich i zawodników.

W piątek, 4 listopada, Robert Skowron, prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, uczestniczył w spotkaniu zorganizowanym przez Podokręg Żary. Spotkanie było poświęcone omówieniu najbliższych zamierzeń Zarządu LZPN i współpracy z Podokręgami.

W przyszłym roku LZPN zacznie realizację postulatu działaczy naszego Podokręgu i rozpocznie cykl szkoleń udzielania pierwszej pomocy, tak aby w każdym klubie były przynajmniej dwie osoby, które mogłyby sprawować opiekę medyczną w czasie rozgrywanych spotkań piłkarskich.

Była to doskonała okazja do odznaczenia najbardziej zasłużonych działaczy z podokręgu.

Złotą Odznakę Honorową Lubuskiego ZPN otrzymali:

1. Leszek Mrożek

1. Radosław Pogorzelec