Oldboy'e w Pietrzykowie

11 grudnia na hali w Starym Folwarku Pietrzyków odbył się Turniej Piłkarski Oldboy 40+

o Puchar Prezesa LZPN Roberta Skowrona.

W turnieju uczestniczyło sześć drużyn: Oldboy Żagań, Piast Iłowa, 7 Żary, CITY CF Żary, Bobry Nowogród Bobrzański i Hayduk Żary.

Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym. Wszystkie drużyny miały szansę na zajęcie pierwszego miejsca. Dopiero ostatnia kolejka wyłoniła pierwszą czwórkę.

I miejsce – CITY CF Żary

II miejsce – Oldboy Żagań

III miejsce – Hayduk Żary

IV miejsce – 7 Żary

V miejsce – Bobry Nowogród Bobrzański

VI miejsce – Piast Iłowa

Najlepszy strzelec został wyłoniony poprzez dodatkowe wykonywanie rzutów karnych, Do rywalizacji przystąpili: Marek Sitarek, CITY CF, Marek Suliński, Hayduk i Andrzej Wojtala, Czarni, którzy zdobyli po 4 bramki. Zwycięzcą został Marek Sitarek.

Nagrody wręczali: Mirosław Kędziora, LZPN, Wiesław Zaleszczak, Przewodniczący Podokręgu Żary i Andrzej Dudek, Hayduk Żary.