Mikołajkowe turnieje

W Powiatowym Centrum Sportu w Żarach, 5 grudnia, odbyły się dwa turnieje halowe dla dzieci. Pierwszy w kategorii żak, drugi w kategorii orlik. Organizatorem turniejów był Podokręg Żary.

W turnieju w kategorii żak wzięły udział drużyny: Delta Sieniawa Żarska, ISF I Żary, ISF II Żary, MUKS Hat-Trick Lubsko, Sparta Grabik, UKS Promień I Żary, UKS Promień II Żary i UKS Promień III Żary.

W kategorii orlik: AP Promień Żary, Budowlani Lubsko, Delta Sieniawa Żarska, ISF Żary, MUKS Hat-Trick Lubsko, Młody Talent Żary, Sparta Grabik i UKS Promień Żary,

Mecze rozgrywano w dwóch grupach. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów, a w finale walczyły o miejsca I – IV.

Końcowa klasyfikacja turnieju w kategorii żak:

I miejsce – Sparta Grabik

II miejsce – UKS Promień I Żary

III miejsce – MUKS Hat-Trick Lubsko

IV miejsce – ISF II Żary

V miejsce – UKS Promień III Żary

VI miejsce – UKS Promień II Żary

VII miejsce – Delta Sieniawa Żarska

VIII miejsce – ISF I Żary

najlepszy bramkarz – Patryk Adach

najlepszy strzelec – Jan Franczak

najlepszy zawodnik – Maciej Potocki

Końcowa klasyfikacja turnieju w kategorii orlik:

I miejsce – MUKS Hat-Trick Lubsko

II miejsce – Sparta Grabik

III miejsce – ISF Żary

IV miejsce – UKS Promień Żary

V miejsce – Młody Talent Żary

VI miejsce – AP Promień Żary

VII miejsce – Delta Sieniawa Żarska

VIII miejsce – Budowlani Lubsko

najlepszy bramkarz – Miłosz Micinowski

najlepszy strzelec – Tomasz Pietrzyk

najlepszy zawodnik – Blanka Borowa

Drużyny uczestniczące w turniejach otrzymały dyplomy i puchary, wyróżnieni indywidualnie – dyplomy i statuetki.

Nie zabrakło oczywiście Mikołaja, który wręczył każdej drużynie paczkę ze słodyczami.

Podczas turnieju wręczono także puchary dla drużyn żaków, które w rundzie jesiennej zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie rozgrywkowej, tj. w grupie 1 – UKS Promień I Żary, w grupie 2 – MUKS Hat-Trick I Lubsko, w grupie 3 – Sparta Grabik.