IN MEMORIAM

1 stycznia 2019 roku zmarł Stanisław Łoziński (2.05.1952 - 1.01.2019), były piłkarz i sędzia piłkarski, działacz klubu "Błękitni" Olbrachtów.

Piłką nożną interesował się "od zawsze". Już w szkole podstawowej, jako jej reprezentant, razem z kolegami wywalczył w latach 60-tych mistrzostwo powiatu i województwa. Marzenie o bramkarskiej karierze zrealizował, grając na pozycji golkipera w drużynach "Błękitni" Olbrachtów i "Mirostowiczanka" Mirostowice Dolne.

W roku 1980 ukończył kurs sędziowski. Pierwszy poprowadzony w karierze sędziowskiej mecz to spotkanie drużyny z Czernej w rozgrywkach klasy C.

Ale piłka nożna nie była jedyną pasją w jego życiu, drugą była hodowla gołębi ozdobnych.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 5 stycznia 2019 r., o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Olbrachtowie.