Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Żary
Zwycięzcą rozgrywek PP na szczeblu Podokręgu Żary została drużyna Stali Jasień.
Delta II Sieniawa Żarska - Stal Jasień 1:5 (1:1)
Pierwsza połowa spotkania była wyrównana. W 24 minucie po strzale Marka Wolaka prowadzenie objęła drużyna Stali. Sześć minut później Bartłomiej Pruchniak wyrównał stan meczu na 1:1. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, choć jedna i druga drużyna miała parę okazji do zdobycia bramki.
Druga połowa rozpoczęła się od szybko zdobytej bramki przez drużynę Stali po strzale Dawida Kędziory. Kolejne trafienia dołożyli Wojciech Okińczyc, Marek Wolak i Oleksandr Mumych. Drużynie Delty mimo kilku dobrych sytuacji, nie udało się powiększyć swoich zdobyczy bramkowych.
Delta II: Sitarek - Góra, Wójcik, Sokołowski, Pruchniak, Rybaczek, Bryczkowski, Baworowski, Leszczyński, Krajewski, Ciepielowski.
Stal: Jonio - Wojtysiak, Kędziora, Jasiński, Okińczyc, Wolak, Skrzypczak, Bakhruman, Mumych, Adamczak, Cipior.
Ż.k.: Bryczkowski, Ciepielowski (Delta II), Kędziora (Stal)